Create your own web pages in minutes...
2007-2009 gd-med.pl
Prywatny Gabinet Lekarski Grażyna Duszkiewicz
Albatrosów 12B
Warszawa
Tel/Fax 022 644-04-72

grazyna.duszkiewicz@interia.pl


ŚWIECOWANIE USZU

Jest to naturalna terapia północnoamerykańskich Indian Hopi, udoskonalenie starożytnej wiedzy stosowanej w wielu miejscach świata. Metoda ta przeżywa renesans dzięki swojej skuteczności, sile uzdrawiania, prostocie stosowania i bezpieczeństwu stosowania.
Świeca ma kształt pustej w środku rurki i wykonana jest z lnianego płótna nasyconego woskiem, odpowiednim gatunkiem miodu, specjalnym zestawem ziół i olejkami eterycznymi. W czasie spalania się świecy w kanale usznym wytwarza się podciśnienie. Powstaje ono na skutek tak zwanego efektu komina i prowadzi do regulacji ciśnienia zatok. Ciśnienie doprowadza krążącą parę, wzbogaconą olejkami eterycznymi i ziołami do wnętrza ucha. W wyniku tego występuje leczenie podrażnionych miejsc. Działanie podciśnienia prowadzi do wyciągnięcia z ucha osadów i zanieczyszczeń. Metoda ta, w przeciwieństwie do przepłukiwania uszu czy czyszczenia bagietkami, jest bardzo przyjemna i skuteczna. Działa odprężająco i nie prowadzi do żadnych uszkodzeń i powikłań. Dostarczane do wnętrza ucha ciepło powoduje stymulację obwodowego ciśnienia krwi, wzmacniając immunologiczny system obronny zaatakowanego chorobą organu. Ciepło stymuluje też punkty energetyczne ucha, powodując prawidłowy obieg energii.
Świecowanie uszu jest to naturalny zabieg wzorowany na praktykach medycznych Amerykańskich Indian HOPI. Dzięki swej dużej skuteczności zyskał uznanie niemal w każdym zakątku naszego globu.
Zastosowanie:
· Nadmiar wosku w uszach.
· Podrażnienie uszu i zatok.
· Zaburzenia krążenia w uszach.
· Regulacja ciśnienia przy bólach głowy i migrenach.
· Dzwonienie w uszach.
· Bioenergoterapia.
· Lokalne pobudzenie krążenia krwi i metabolizmu.
· Pobudzenie przepływu energii.
· Relaks, szczególnie przed snem.
Przeciwwskazania:
· wyciek ropny z ucha,
· uszkodzenie błony bębenkowej i przewodu słuchowego,
reakcje alergiczne na produktu pszczele.

OFERTA SPECJALNA

WCZASY ODCHUDZAJĄCE ZDROWOTNE !
TERAPIE
O NAS         INNE INFORMACJE     CENNIK     SKLEP INTERNETOWY
OFERTA SPECJALNA

WCZASY ODCHUDZAJĄCE ZDROWOTNE !