Create your own web pages in minutes...
2007-2009 gd-med.pl
Prywatny Gabinet Lekarski Grażyna Duszkiewicz
Albatrosów 12B
Warszawa
Tel/Fax 022 644-04-72

grazyna.duszkiewicz@interia.pl


TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA

POTRZEBA TWOJEJ DECYZJI


Nikotyna jest jedną z przyczyn chorób secowo-naczyniowych. Dym papierosów oprócz innych zawiera kilkadziesiąt różnego rodzaju substancji rakotwórczych. Palacze którzy próbowali rzucić ten zły nawyk wiedzą jak trudne jest to zadanie, jak dużej wymaga woli.
Wielu z nich pomimo wielokrotnych prób, ponownie wracało do nałogu.
Pierwszym krokiem do sukcesu powinno być mocne postanowienie że chcę zerwać z nałogiem. Drugi krok stanowi zdolność organizmu do oczyszczenia z nikotyny, już na poziomie komórki i tu z pomocą przychodzi aparat MORA-SUPER.Często bywa że nawet po dłuższym czasie nie palenia ponownie wracamy do nałogu, cały problem polega na tym że informacja o nikotynie cały czas pozostaje na poziomie komórki, dlatego tak trudno pozbyć się tego nałogu. Dostępne na rynku preparaty nie dają możliwości odtoksycznienia komórki z informacji o nikotynie. Uzależniona komórka dopomina się o nikotynę, nie podejmując się próby oczyszczenia się z toksyn dostarczanych w dymie papierosowym.


Terapia antynikotynowa na aparacie MORA-SUPER w połączeniu z Twoim pragnieniem wyjścia z niewoli nałogu pomoże Ci przeżyć kolejne lata życia zmniejszając ryzyko chorób. Uwalniając siebie od nałogu ratujesz nie tylko swoje zdrowie, ale także osób z którymi przebywasz. Bierne palenie jest równie, a czasami bardziej grożne niż czynne, paląc mimowolnie zatruwasz osoby z którymi pracujesz i mieszkasz w tym swoje dzieci.
Narażając Siebie narażasz ludzi w swoim otoczeniu na choroby serca i naczyń krwionośnych, choroby płuc i oskrzeli, a także raka tych narządów.
Będziesz miał świeży oddech i czyste kieszenie, i wielką satysfakcje gdy na pytania o ogień Będziesz mógł odpowiedzieć " nie mam, ja już nie palę".
Tego Ci życzymy, a jeśli się zdecydujesz pomożemy Ci aby stało się to rzeczywistością.

Teraz decyzja należy do Ciebie !!!
POWODZENIA

OFERTA SPECJALNA

WCZASY ODCHUDZAJĄCE ZDROWOTNE !
TERAPIE
OFERTA SPECJALNA

WCZASY ODCHUDZAJĄCE ZDROWOTNE !O NAS         INNE INFORMACJE     CENNIK     SKLEP INTERNETOWY