Create your own web pages in minutes...
2007-2009 gd-med.pl
Prywatny Gabinet Lekarski Grażyna Duszkiewicz
Albatrosów 12B
Warszawa
Tel/Fax 022 644-04-72

grazyna.duszkiewicz@interia.pl


Światło - Źródło życia

Światło jest niezbędne do życia w równym stopniu jak woda i powietrze. Światło słoneczne pomaga organizmowi regulować wiele ważnych procesów biologicznych. Ludzki organizm przetwarza je na energię niezbędną do życia.
Bioptron emituje światło:


OFERTA SPECJALNA

WCZASY ODCHUDZAJĄCE ZDROWOTNE !
TERAPIE
O NAS         INNE INFORMACJE     CENNIK     SKLEP INTERNETOWY
OFERTA SPECJALNA

WCZASY ODCHUDZAJĄCE ZDROWOTNE !
Widzialne i spolaryzowane powyżej 95% Zawiera widoczną część spektrum światła słonecznego i bliższą podczerwonego o długości fal od 480 nm do 3400 nm. Fale drgają w płaszczyznach równoległych w kierunku świecenia, w odróżnieniu od fal światła słonecznego, które rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach.


Polichromatyczność. Światło Bioptron jest polichromatyczne: oznacza to, że jego spektrum nie składa się tylko z jednej długości fali, jak jest w przypadku światła laserowego, ale posiada szeroki zakres włączając światło widoczne i część spektrum podczerwonego. Światło Bioptron emituje fale o długości od 480 do 3400 nm. Światło Bioptron nie zawiera promieniowania UV!
Niekoherentne. Bioptron emituje światło niespójne, przesunięte w fazie. Energia fali świetlnej Bioptronu jest w każdej jednostce czasu jednakowa.
 
Niskiej energii (łagodne). Światło Bioptron ma niską gęstość energii (fluencja). Energia tej wielkości wywołuje efekt biostymulacyjny i pozwala światłu stymulować różne biologiczne procesy w organizmie w naturalny sposób.


Światło bioptron nie powoduje efektów ubocznych - jest nieszkodliwe i całkowicie bezpieczne
W wyniku intensywnych badań odkryto, że światło Bioptron pozytywnie wpływa na ludzki organizm, powodując jego biostymulację i wzmacniając funkcje obronne.
Zespołom badawczym Bioptron AG na początku lat 80. udało się rozwiązać zarówno teoretyczne, jak i praktyczne problemy nowoczesnej terapii światłem. W oparciu o te osiągnięcia stworzono rewolucyjną technologię leczenia światłem - System Terapii Światłem Bioptron. Światło Bioptron nie zawiera promieniowania ultrafioletowego ani żadnego innego promieniowania szkodliwego dla zdrowia